StartWalczymy o bramki treningowe w ramach Budżetu Obywatelskiego 2015!

Walczymy o bramki treningowe w ramach Budżetu Obywatelskiego 2015!

baner

Zachęcamy bardzo gorąco do zapoznania się z informacjami na temat Budżetu Obywatelskiego 2015 i możliwościami jakie nam daje. Z Waszą pomocą bowiem, możemy znacząco poprawić warunki w jakich trenują u nas dzieciaki!

 

  Obiekt sportowy przy ulicy Baczyńskiego 13 jest miejscem działalności Osiedlowego Stowarzyszenia Kultury Fizycznej „Pogoń-Skotniki” oraz Krakowskiej Szkoły Piłki Nożnej. W zajęciach sportowych organizowanych przez nas uczestniczy już blisko 140 młodych adeptów piłki nożnej w wieku od 6 do 13 lat i liczba ta ciągle rośnie!

W zajęciach uczestniczą przede wszystkim młodzi mieszkańcy Dzielnicy VIII Dębniki, ale w zespołach trenuje również coraz większe grono dzieci zamieszkujących sąsiednie dzielnice.

Ponad to, na obiekcie odbywają się wydarzenia o charakterze sportowo-rekreacyjnym (w tym roku za nami X Bieg Papieski a już niedługo III Festiwal Sportowy – Powitanie lata 2015), przeznaczone i otwarte dla wszystkich chętnych bez względu na wiek i miejsce zamieszkania.


Opis projektu „Bo bramki nie muszą być tylko dwie” - zadanie nr 26

W ramach projektu planowany jest zakup dwóch bramek treningowych o wymiarach 7,32x2,44m wraz z dwoma kompletami siatki do bramek oraz zakup sześciu bramek treningowych o wymiarach 115x160cm z siatkami.

Doposażenie obiektu o wymienione bramki w znaczny sposób pozwoli poprawić warunki treningowe w jakich odbywają się zajęcia piłkarskie dla dzieci, jak również jeszcze bardziej uatrakcyjnić same zajęcia. Ponad to, bramki o wymiarach 115x160zm pozwolą na organizację turniejów szkoleniowych dla najmłodszych grup. Z kolei korzystanie z przenośnych bramek 7,32x2,44m pozwoli odciążyć najbardziej eksploatowane fragmenty boiska piłkarskiego.

Liczymy bardzo na Wasze wsparcie przy oddawaniu głosów, ale co równie ważne, w promocji projektu i rozpowszechnianiu go wśród rodzin, przyjaciół, kolegów, koleżanek, którzy mieszkają w Krakowie


Poniżej przedstawiamy szczegółowe zasady głosowania.

Kto może głosować?

Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Krakowa, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16 lat. Ważne jest miejsce zamieszkania, a nie miejsce zameldowania.

Kiedy można głosować?

Głosowanie trwa od 20 do 28 czerwca 2015 roku.

Jak i gdzie można głosować?

- w internecie – na stronie internetowej http://budzet.dialoguj.pl/

- osobiście w punktach głosowania – wyznaczone miejsca i godziny, gdzie można głosować znajdują się tutaj

- w budynku naszego klubu – można od nas otrzymać kartę do głosowania, a następnie wypełnioną oddać jednemu z trenerów

Na co można głosować?

Aby oddać ważny głos, głosujący musi oddać głos na 6 różnych projektów zadań (w tym: 3 głosy na zadania o charakterze lokalnym właściwe dla dzielnicy swojego zamieszkania i 3 głosy na zadania o charakterze ogólnomiejskim), przyznając najwyżej ocenionemu projektowi 3 punkty, a najniżej 1 punkt oraz uzupełnić wszystkie rubryki

Wszystkie propozycje zadań o charakterze lokalnym i ogólnomiejskim są opublikowane na stronie internetowej budżetu obywatelskiego www.budzet.krakow.pl – wykaz propozycji zadań do budżetu obywatelskiego, a także w naszym budynku klubowym.

Podczas głosowania każdy mieszkaniec musi wybrać jedną dzielnicę (wpisując jej numer na karcie do głosowania), w której wybiera 3 zadania o charakterze lokalnym.

Jak należy zaznaczyć wybrane zadanie na karcie do głosowania?

W pozycji opisanej na karcie do głosowania jako „zadanie o charakterze lokalnym”, należy wpisać numer dzielnicy (cyfra rzymska), w której chcemy wskazać do realizacji zadania o charakterze lokalnym (rubryka „nr dzielnicy”). Następnie, w wolnych rubrykach należy wpisać numer wybranego przez nas zadania (cyfra arabska), przyporządkowując go ilości punktów, jakie mu przyznajemy. Najwyżej oceniane zadanie na pierwszej pozycji otrzymuje 5pkt, najniżej oceniane zadanie na ostatniej pozycji otrzymuje 1pkt

W przypadku głosowania na „zadania o charakterze ogólnomiejskim”, postępujemy analogicznie.

Analogicznie oddajemy głos za pomocą Internetu, gdzie w formularzu karty do głosowania mamy do uzupełnienia wyżej opisane pozycje. Dodatkowo etap głosowania elektronicznego kończy się wpisaniem kodu CAPTCHA oraz kliknięciem „Głosuj”.

Wszystkie rubryki muszą być uzupełnione, aby głos został uznany za ważny.

GŁOSUJEMY !

Głos można oddać tylko jeden raz.

Oczywiście zachęcamy i namawiamy do oddania głosu w pierwszej kolejności na propozycję naszego zadania o charakterze lokalnym „Bo bramki nie muszą być tylko dwie” - zadanie nr 26

Wspieramy również propozycję zadania nr 20, „Przyjdź nad wodę” – odtworzenie miejsca rekreacji i wypoczynku Stawów w Parku Dworskim w Skotnikach oraz zadanie nr 29 Położenie asfaltu na ul. Skotnickiej i Krajobrazowej oraz położenie chodnika w ciągu ul. Skotnickiej.

Wcześniej zaznaczamy oczywiście Dzielnicę nr VIII.

Również prosimy o oddawanie głosów na nr 60 w zadaniach o charakterze ogólnomiejskim czyli Zielona Oaza nad wodą – Park dla mieszkańców Krakowa.

 

Wydarzenia

Last month May 2018 Next month
M T W T F S S
week 18 1 2 3 4 5 6
week 19 7 8 9 10 11 12 13
week 20 14 15 16 17 18 19 20
week 21 21 22 23 24 25 26 27
week 22 28 29 30 31

Partnerzy Stowarzyszenia

Brak grafik
Brak grafik
Free business joomla templates